Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Moda Sayfası > Kadın ve Moda! > 2013 Adil Işık bayan pantolon modelleri
2013 Adil Işık bayan pantolon modelleri
21
Şub


2013 Adil Işık bayan pantolon modası

 

Bayanlar için birçok kategoride pantolon, etek gibi tekstil üretimini gerçekleştiren şirket, 2013 modasına da hızlı bir giriş yaparak bayanlar için birbirinden şık pantolonlar üretmeye devam ediyor.

 

Bayanlar için kot pantolon ve kumaş pantolonda oluşan galerimizde pek çok yeni modele rastlamanız mümkün. Özellikle bayan kot pantolonları 2013 modasında olukça öne çıkmış bir koleksiyon olarak dikkat çekiyor. Son yılların değişmez trendi kot pantolonlar bu yılında trendleri arasına girerek kendini göstermeye devam ediyor.

de 2013’ün öne çıkan bir başka tasarımı olarak dikkat çekmeye devam ediyor. Son zamanların değişmez trendi olan kumaş pantolonlar artık sadece resmi günlerde ya da iş hayatlarında tercih edilmiyor. Günlük yaşamda da tarz yapmak isteyen bayanlar, kumaş pantolonları oldukça yoğun bir şekilde tercih ediyor. Durumun farkında olan tekstil markaları ise bu alanda yeni tasarımlar ortaya çıkarmaya devam ediyor. Adil Işık nde birçok yeni tasarımı bulmanız mümkün. İşte 2013 Adil Işık bayan pantolon koleksiyonu;

Bir önceki yazımız olan Miss İpekyol Abiye elbiseleri 2013 başlıklı makalemizde kısa abiyeler 2013, mini abiye modelleri 2013 ve Miss ipekyol hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar: pantolon modelleri bayan 2013,Adil Isik dan leoparli abiyeler,adil ışık resmi
Yorum yapın
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Yazı Hakkında 1 Yorum Yapılmış
diyetvediet
3 seneönce
yazdı

süperr

Çok Okunanlar
< Yandex.Metrica