Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Moda Sayfası > Bindallı modelleri > Hurrem Sultan Bindallı Modelleri
Hurrem Sultan Bindallı Modelleri
9
Mar


Hurrem Sultan Bindallı Modelleri

Star Tv ekranlarında hala zirve de bulunan popüler Osmanlı dizi Muhteşem Yüz Yıl kostümleri Modaya yön vermeye devam ediyor.

Bindallı modelleri 2013

Evlenecek hanımlar için son zamanlarda Hurremin elbisesi temel alınıyor. Nedeni ise çok basit. Çünkü Hurrem Sultan kıyafetleri yıllardır bayanların aradığı ama bir türlü bulamadıkları tarzlara sahip olmalarından kaynaklanıyor. Kına geceleri için bu kostümler yok satarken hanımlar da Bindallı seçerken Muhteşem YüzYıl dizisini baz alıyor.

Hurrem Sultan’ın Bindallı elbisesi

Muhteşem Yüzyıl dizisinin kilit oyuncusu Hurrem’in bindallı kıyafetleri evlilik hazırlıkları içerisinde olan her bayanın hayalini süslüyor. Osmanlı motifli kıyafetlerin sıkça kullanıldığı dizide en güzel modeller ise yine bindallılar oluyor. Hem güzelliği ile hem oyunculuğu ile ön plana çıkmayı başarmış olan Start Tv dizisinin oyuncusu kıyafetleriyle de kadınların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Hurrem sultan bindallı modelleri evlenecek genç kızların hayallerini süslerken modanında yükselen trendleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda birçok giyim markası da bu yönde üretimler yapmaya devam ediyor.

 

Bir önceki yazımız olan Hurrem Sultan Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Hurrem Sultanın elbisesi, Muhteşem Yüzyıl kıyafetleri ve Muhteşem Yüzyıl kostümleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen aramalar: hürrem bindallı modelleri,hürrem sultan bindallı,hürrem modeli bindallı,osmanlı bindallı modelleri,hürrem sultan bindallısı,hürrem kıyafet modelleri,hürrem kıyafetleri bindallı,hürrem sultan bindallı fiyatları,hürrem kıyafetleri modelleri,hürrem sultan kıyafet modelleri
Yorum yapın
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Yazı Hakkında 0 Yorum Yapılmış
Çok Okunanlar
< Yandex.Metrica